SOTO – Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

image001

SOTO – Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe to przede wszystkim ośrodek sztuk walki, jeden z największych w Polsce, w którym nauczane są m.in. Aikido, Judo, Ju-Jitsu, Karate, Ken-Jutsu, Kyudo i samoobrona. Hatha Joga wg Sivanandy oraz warsztaty Origami, Akrobatyka, nauka gry na gitarze, nauka gier japońskich (a w szczególności Shogi) są ich doskonałym uzupełnieniem i przyczyniają się do promocji kultury i sztuki nie tylko Dalekiego Wschodu. Zajęcia są skierowane zarówno do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.
SOTO jest miejscem, w którym spotykają się osoby chcące pracować nad sobą, nad swoim rozwojem, zarówno w wymiarze fizycznym, sprawnościowym, jak i mentalnym, psychologicznym. Chodzi o to, aby zgodnie z doktryną Sztuk Walki i Filozofią Dalekiego Wschodu, starać się być coraz lepszym. Być coraz lepszym nie tylko w technikach, w sztukach walki, ale także stawać się coraz lepszym człowiekiem, wrażliwym, potrafiącym dostrzegać drugiego człowieka obok siebie.
Paul Smith – 6 dan Aikido Aikikai, Chuden Ken-Jutsu, dyrektor Movingeast i Tetsushinkan Dojo w Londynie, nauczyciel Aikido i Ken-Jutsu, ćwiczy sztuki walki ponad 40 lat, jest profesjonalnym tancerzem modern dance.
Tomasz Sowiński – 5 dan Aikido Aikikai, Shoden Ken-Jutsu, dyrektor merytoryczny SOTO w Warszawie, członek Rady Technicznej Polskiej Federacji Aikido, nauczyciel Aikido i Ken-Jutsu, ćwiczy sztuki walki ponad 30 lat.

 

13 czerwca (sobota) w godz. 15:00-15:30

Występ artystów z Japonii – Grupa KAMUI pod kierunkiem mistrza Tetsuro Shimaguchi choreografa Kill Billa vol. 1 Quentina Tarrantino.

 

14 czerwca (niedziela) w godz. 17:00-17:30

Występ artystów z Japonii – Grupa KAMUI pod kierunkiem mistrza Tetsuro Shimaguchi choreografa Kill Billa vol. 1 Quentina Tarrantino.

 

13 i 14 czerwca (sobota i niedziela) w godz. 12:00-18:00

Warsztaty sztuk walki – sesje treningowe różnych sztuk walki co 30 min. (Aikido, Judo, Ju-Jitsu, Karate, Ken-Jutsu, samoobrona)

 

 

fot. T. Mirosz

fot. T. Mirosz